Części do quada: paski napędowe – oryginały czy alternatywa?

Niestety ostatnio bardzo trudno znaleźć dobre części do quada, między innymi paski napędowe, większość pasków, które są dostępne na rynku, nie wytrzymuje ekstremalnych warunków terenowych.
W sklepie Aparts można znaleźć praktycznie wszystkie niezbędne części do quadów, w tym również dobre paski napędowe.

Nikt nie na wątpliwości, że oryginalne części do quadów, które produkowane są w Japonii lub w Stanach Zjednoczonych są najlepsze, jednak ceny na te części są bardzo wysoki, co odpycha dobrą połowę klientów. Jednak na polskim rynku pojawiła się marka, która produkuje części zamienne dla quadów w bardzo przestępnych cenach. Jest to firma Gates, która produkuje 2 serii pasków dla quadów w zależności od pojemności silników.

W sklepie Aparts można znaleźć praktycznie wszystkie niezbędne części do quadów, w tym również dobre paski napędowe.

Pasy napędowe firmy Gates są bardzo dobrej jakości i są w stanie zastąpić części oryginalne, cena tych pasów jest praktycznie 2 razy mniejsza, niż pasów oryginalnych. Ze względu na warunki, w których quady są eksploatowane, części zamienne są potrzebne bardzo często, dlatego warto nie kupować oryginał od razu, tylko rozejrzeć się za dobrymi zamiennikami. Można również kupić używane części do quadów, to będzie najtańszy zakup, czasami używane części są praktyczni nowe, ale cena jest bardzo niska.