Ile kosztuje nowy bus?

Większość osób, gdy potrzebuje auta to szuka po prostu możliwości kupienia go. Jednak idea wynajmowania samochodów jest coraz popularniejsza. Również w naszym kraju. Można wynajmować nie tylko samochody osobowe. Dostępny jest również wynajem busów. Przykładowo w Rzeszowie skorzystasz z oferty bluediamond-hotel.pl , która jednoznacznie pokazuje, że opłacalny jest wynajem busów. Rzeszów to oczywiście nie jedyne miejsce, gdzie możesz wynająć tego typu pojazdy.

 

Zanim jednak przejdziemy do tego czy z wynajmu busów opłaca się korzystać zastanówmy się ile trzeba zapłacić za nowego, lub używanego busa.

 

Stan Rok produkcji Cena
Używany 2008 11000 zł
Używany 2011 30000 zł
Używany 2001 15900 zł
Używany 1999 18700 zł
Nowy 2017 139000 zł

 

Jak widać zakup busa to duży wydatek. Dlatego wiele firm decyduje się na wynajem busów. W wielu miastach wynająć busa można nawet za 200zł na dobę. Dlatego jeżeli nie potrzebujesz korzystać z takiego auta codziennie, to jest to opłacalne.

 

Oczywiście nie zawsze koszty wynajmu busów są niższe. W sytuacji, w której musisz codziennie korzystać z tych aut będziesz na tym sporo tracił. Dlatego zastanów się jakie będą koszty wynajmu busów i co sprawdzi się w twojej sytuacji. Zastanów się jak często potrzebujesz korzystać z tych pojazdów, jaką rolę odgrywają w twojej firmie.

 

Jeżeli bardziej opłacalny jest wynajem to postaw na niego, ponieważ wtedy możesz oszczędzić nawet kilkaset tysięcy złotych.