Kraty pomostowe na indywidualne zamówienie

 

Kraty pomostowe, produkowane na szeroką skalę przez staco.pl , są kratami o szerokim zastosowaniu i najwyższej jakości. W ofercie jest dostępnych wiele ich rodzajów, między innymi są to kraty:

 

  1. wciskane
  2. zgrzewane,
  3. profilowane typu AP,
  4. z tworzywa sztucznego GRP.

 

 

Zastosowanie krat pomostowych jest olbrzymie. Wykorzystuje się je w sektorze architektonicznym, komercyjnym, mieszkaniowym, publicznym, przemysłowym i wielu innych. Z krat pomostowych produkowane są stopnie schodowe, balustrady, fasady, osłony przeciwsłoneczne oraz elementy dekoracyjne. Dla dodatkowego wzmocnienia, kraty pomostowe poddawane są procesowi cynkowania ogniowemu, dzięki czemu wzmacnia się ich odporność i wytrzymałość. Ze względu na walory estetyczne, kraty pomostowe coraz częściej, znajdują zastosowanie jako elementy ozdobne, w budowlach architektury nowoczesnej. Na całym świecie wykorzystuje się systemy kratowe, dla osiągnięcia surowego, ale i nowoczesnego charakteru budowli.

 

Zastosowanie krat pomostowych jest olbrzymie.

 

Takie produkty są kupowane raz na wiele lat a często i raz na całe życie, dlatego też przeglądając oferty producentów stali, warto przed zakupem, szczegółowo się z nimi zaznajomić i wybrać produkty z najwyższej, jakościowo półki. Dzięki temu, będziemy mieli pewność, że posłużą nam one na długie lata.