Naprowadzacze – jakie wybrać?

 

Jeśli potrzebujemy naprowadzacze do naszej hali rozładunkowej, magazynu czy innego budynku, to musimy wiedzieć, jakiego ich modelu dokładnie potrzebujemy. Te pozornie bardzo proste elementy mogą się między sobą w różny sposób różnić, o czym informuje wielu producentów, w tym także henkar.pl – jedna z najbardziej popularnych firm.

 

 

Przede wszystkim musimy określić, jakie naprowadzacze pod względem montażu nas interesują. Pod tym względem możemy dostać kilka modeli. Jedne z nich mogą być montowane poprzez zatapianie w betonie, inne można przykręcać do przygotowanej uprzednio stopy betonowej. Można także znaleźć naprowadzacze zwyczajnie przykręcane do podłoża, a dopiero później wzmacniane za pomocą specjalnej stopy.

 

Warto postawić na naprowadzacze w żółtym kolorze, bo będą bardzo widoczne.

 

Jeśli już zdecydujemy o sposobie montażu, możemy się zastanowić nad wymiarami i wyglądem zewnętrznym. Zamówione naprowadzacze mogą mieć dokładnie taki wymiar, jaki nas interesuje. Bardzo wielu producentów realizuje specjalne, indywidualne zamówienia swoich klientów, co spotyka się z ich dużym zadowoleniem. Można, a nawet trzeba zadecydować ponadto o kolorze zamówionych elementów. Jeśli naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, to warto postawić na naprowadzacze w żółtym kolorze, bo będą bardzo widoczne.