Profesjonalna kancelaria notarialna?

W tak dużych polskich miastach jak Kraków czy Warszawa można na wielu ulicach, tak w centrum, jak i na samych obrzeżach znaleźć wiele fachowych i niezwykle potrzebnych kancelarii notarialnych. www.kulakowscy.pl/ i wielu innych miejscach pracują profesjonaliści wykonujący wiele ważnych czynności prawnych.

 

Jeśli zatem interesuje cię naprawdę profesjonalna kancelaria notarialna, Kraków posiada wiele miejsc, które w pełni sprostają twoim oczekiwaniom. Notariusze pracujący w tego rodzaju miejscach to urzędnicy, których głównym zadaniem jest przede wszystkim nadawanie mocy prawnej wielu dokumentom i aktom. Dotyczy to bardzo wielu różnych sytuacji, takich jak sporządzenie testamentu czy podpisanie intercyzy. W kancelariach notarialnych działających na terenie Krakowa można wykonać wszystkie niezbędne czynności, jakie są wymagane przy sprzedaży majątku, dziedziczeniu i wielu innych sytuacjach.

 

Bardzo różne ceny może oferować taka kancelaria notarialna. Kraków jako raczej duże miasto pokazuje, że wysokość takiej taksy notarialnej może być bardzo różna. Nie może jedynie przekraczać górnej granicy określonej przez ustawodawcę.

 

Kancelaria notarialna – Kraków – przykładowe czynności Orientacyjna cena
Protokół zgromadzenia wspólnoty mieszkaniowej 300 zł
Sporządzenie umowy majątku małżeńskiego 400 zł
Sporządzenie testamentu 50 zł
Odwołanie testamentu 30 zł
Opłata sądowa za wpis własności do Ksiąg Wieczystych 200 zł
Udzielenie pełnomocnictwa do jednej czynności 30 zł